Wieczór Kolęd

🌟 Wieczór kolęd 🎶

Zeszłej niedzieli 14 stycznia w Sali widowiskowej Domu Kultury W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbył się magiczny wieczór kolęd.

Sala widowiskowa nasycona emocjami, wypełniona od podłogi po sufit, zamieniła się w magiczne miejsce, gdzie Kapela ZPiT Rochy, niesamowita reprezentacyjna grupa wokalna i urocza dziecięca grupa poprowadzili nas szlakiem najpiękniejszych polskich kolęd.

W obszernym programie artystycznym znalazły się zarówno kolędy tradycyjne takie jak „Bóg się rodzi” czy „Gdy śliczna Panna” jak zarówno te mniej znane, czasem powoli zapominane pastorałki.

Wieczory kulturalne, jak ostatni z Kapelą ZPiT Rochy, nie tylko wzmacniają tożsamość społeczności przez eksplorację tradycji, ale również kształtują platformę dla rozwoju talentów lokalnych. Wspierają także instytucje kulturalne, przyciągają uwagę turystów i dostarczają niezapomniane chwile radości poprzez wspólne przeżywanie sztuki i muzyki. Szczególne podziękowania należą się Panu Pawłowi Gnackowi, który przygotował grupy artystyczne do tego przedsięwzięcia.🎭🎶💖

A jakże można było zapomnieć o zasłużonych wyróżnieniach? Podczas koncertu nie tylko delektowaliśmy się pięknem muzyki, ale także odbyło się wręczenie nagród za konkurs na najpiękniejszy strój Sędziszowskiego Orszaku Trzech Króli. Pan Burmistrz osobiście uhonorował utalentowanych artystów za ich nieoceniony wkład w rozwijanie lokalnej kultury. 🏆👏 To gest, który nie tylko podkreśla wartość sztuki, ale również docenia zaangażowanie i talent młodych ludzi w naszej społeczności. 🙌✨

 

Podobne wpisy