|

Krzysztof Antkowiak – Koncert

Niepowtarzalny wieczór w Sędziszowie Małopolskim. To już trzecie spotkanie w ramach…
Ś𝐑𝐎𝐃𝐎𝐖𝐈𝐒𝐊𝐀 𝐊𝐔𝐋𝐓𝐔𝐑𝐘
 
📅12 CZERWCA O GODZINIE 18:00
📍SALA WIDOWISKOWA MIEJSKO GMINNEGO DOMU KULTURY
🎟️WSTĘP 45 ZŁ
 
Koncert Krzysztofa Antkowiaka w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim!
Krzysztof Antkowiak to polski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów i aktor. W latach 80. XX wieku zyskał sławę dzięki wykonaniu piosenki „Zakazany owoc” na 25. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (1988), za którą otrzymał nagrodę publiczności. Następnie przez kilka lat aktywnie koncertował zarówno w kraju, jak i za granicą.
Kiedy miał pięć lat, zadebiutował na scenie podczas koncertu ojca, gdy bez próby zaśpiewał „Rzeki Babilonu” z Orkiestrą PRiTV w Poznaniu Zbigniewa Górnego. W wieku 10 lat uległ wypadkowi, w wyniku którego przez kolejne cztery lata zmagał się z jąkaniem. Ukończył liceum muzyczne w Poznaniu, a potem klasę fortepianu na Akademii Muzycznej w Poznaniu.
Zdobył nagrodę jury na Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Koninie (1986). W połowie lat 80. XX wieku występował w programie telewizyjnym Jacka Cygana pt. Dyskoteka Pana Jacka. Za wykonanie utworu „Zakazany owoc” otrzymał wyróżnienie i nagrodę publiczności na 25. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 1989 roku wydał debiutancki album studyjny, również zatytułowany Zakazany owoc, za którego sprzedaż uzyskał certyfikat złotej płyty i złotej kasety w Polsce.
W połowie lat 90. powrócił na rynek muzyczny, występując m.in. z Edytą Górniak. W 1997 wydał album pt. Delfin, nad którym pracował z Grzegorzem Ciechowskim. Zagrał w filmie Jarosława Żamojdy Młode wilki 1/2 (1997).
 
Dlaczego warto przyjść na koncert?
Krzysztof Antkowiak to nie tylko ikona polskiej muzyki, ale także gwarancja niezapomnianych emocji i wspaniałej atmosfery. Jego muzyka to sentymentalna podróż przez życie, pełna wzruszeń i refleksji.
Koncerty to nie tylko możliwość wysłuchania ulubionych utworów na żywo, to także spotkanie z artystą w wyjątkowej atmosferze.
Koncerty to nie tylko muzyka, to także niepowtarzalna atmosfera. Występ Krzysztofa Antkowiaka, gwiazdy światowej sławy, dla mieszkańców urokliwego Sędziszowa Małopolskiego ( i okolic) to nie tylko wydarzenie kulturalne, ale także prawdziwa nobilitacja dla miasta i jego mieszkańców. 🎵🌟 #KrzysztofAntkowiak #Koncert #Muzyka #SędziszówMałopolski

Podobne wpisy