Kiermasz Wielkanocny 2024

𝐊𝐈𝐄𝐑𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖𝐈𝐄𝐋𝐊𝐀𝐍𝐎𝐂𝐍𝐘
Kiermasz Wielkanocny zorganizowany przez Dom Kultury w Sędziszowie Małopolskim wprowadza w świąteczną atmosferę!
Wśród licznych stoisk można było znaleźć prawdziwe skarby świątecznej twórczości lokalnych artystów, organizacji i instytucji, KGW oraz Klubu Seniora.Pisanki ozdobione misternymi wzorami, kolorowe stroiki i ręcznie wykonane ozdoby cieszyły oko.
Ponadto, uczniowie ze szkół średnich w Sędziszowie zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie rękodzieła, kulinariów i artystycznej wyobraźni, co dowodziło, że młode pokolenie również chętnie angażuje się w twórcze działania. Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim
Niezwykła różnorodność i bogactwo talentu prezentowane przez wystawców zachwyciły wszystkich odwiedzających. To był nie tylko czas na zakupy świątecznych dekoracji, ale także okazja do zainspirowania się twórczością lokalnej społeczności.
Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego Bogusław Kmieć osobiście podziękował artystom za trud włożony w przygotowanie zaprezentowanych dzieł.
Warto było przyjść i doświadczyć tej wyjątkowej atmosfery, która sprawiła, że każdy mógł poczuć się częścią wielkanocnego świętowania w Sędziszowie Małopolskim!

Podobne wpisy