XXIX Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

 
 
 
 

ZPiT Rochy

Blues

Paka Sędzisza

Sędziszek

Skoczek

Kino Jedność

64 OKR

Bip

Koncert Alicji Majewskiej

W niedzielne popołudnie, 31 marca, na scenie sędziszowskiego ośrodka kultury wystąpiła wielka gwiazda polskiej piosenki Alicja Majewska z towarzyszeniem Włodzimierza Korcza oraz Kwartetu Smyczkowego Warszawskiej Opery Kameralnej.

Na recital Alicji Majewskiej złożyły się zarówno utwory z najnowszej płyty pt. „Żyć się chce”, jak i doskonale znane publiczności wielkie przeboje, np. „Wielki targ”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą” czy „Jeszcze się tam żagiel bieli”. W drugiej części koncertu do artystów dołączył Strzyżowski Chór Kameralny pod dyrekcją Grzegorza Oliwy.
Sędziszowska publiczność przyjęła artystów niezwykle ciepło, oklaskując każdy z wykonywanych utworów, a pod koniec koncertu nagrodziła ich występ owacją na stojąco.

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz zachwycili nie tylko muzyką, ale także poczuciem humoru i dystansem do siebie. Po koncercie znaleźli czas na zdjęcia i autografy dla miłośników swojej twórczości.

Niespodzianką, przygotowaną przez MGOK dla Alicji Majewskiej był pyszny tort z wizerunkiem artystki, podarowany z okazji wizyty w naszym mieście, przygotowany przez Panią Marię Daniel, właścicielkę cukierni „Pychotka”.

Dla wszystkich widzów było to popołudnie pełne niezapomnianych wrażeń artystycznych i duchowych.  

 

Back to Top