Partnerzy Dino TOP Festiwal 2019

Dino Top Festiwal

Partnerzy Dino TOP Festiwal 2019

ZPiT Rochy

Blues

Paka Sędzisza

Sędziszek

Skoczek

Kino Jedność

64 OKR

Bip

BWG

Born Without Gravity to zespół akrobatyczno-taneczny założony w 2008 roku przez dwójkę braci, Mateusza i Mariusza Wójcików z Sędziszowa Małopolskiego. Grupa młodych pasjonatów wschodnich sztuk walki, free runningu i parkoura postanowiła założyć zespół zrzeszających fanów tych sportów ekstremalnych. Z czasem do ekipy dołączyli również tancerze breakdance oraz osoby zajmujące się kalisteniką i street workoutem, rozszerzając tym samym ofertę treningową sędziszowskiego extreme teamu. W skład grupy wchodzą między innymi studenci AWF, instruktorzy akrobatyki i tańca oraz uczestnicy wielu warsztatów i zawodów.

Na co dzień treningi odbywają się na małej sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Małopolskim, dodatkowo często organizowane są wyjazdy treningowe na różnego rodzaju zloty i spotkania, park trampolin czy profesjonalną salę akrobatyczną gdzie istnieje możliwość wymiany doświadczeń z osobami z całej Polski. Ponadto członkowie BWG zajmują się również prowadzeniem warsztatów, gdyż praca z dziećmi i młodzieżą pozwala jednocześnie promować sport, podnosić kompetencje oraz doskonalić swój warsztat.

Zespół jest zawsze otwarty na nowych ludzi, którzy chcą wspólnie uczyć się sztuki efektywnego przemieszczania w trudnym terenie, tańca czy trickingu. Jako paczka znajomych często organizujemy wspólne wyjazdy, wycieczki, ogniska i spotkania. Bierzemy udział w występach, zawodach i innych eventach takich jak WOŚP, rzeszowskie Jamy, Slot Day Festival itp. Dołączenie do nas to okazja na poznanie nowych ludzi, pełnych zaangażowania i pasji do tego co robią. Dodatkowo, trening i praca nad własnym ciałem dają wiele satysfakcji, a także możliwości rozwoju. Wzmacnia organizm, poprawia samopoczucie oraz pomaga rozładowywać stres. Współpraca z początkującymi, budowanie siły i sprawności fizycznej, rozwijanie kreatywności i odwagi, a przede wszystkim dobra zabawa są dla nas najważniejsze!

Jak zacząć trenować? Przyjdź na najbliższe zajęcia, które odbywają się w każdy poniedziałek i piątek o godzinie 18.30. Pamiętaj żeby mieć ukończone 15 lat, przynieść obuwie i strój zamienny. Nie wymagamy jakiegokolwiek doświadczenia czy umiejętności - jesteśmy tam po to aby Ci pomóc i nauczyć wszystkiego co niezbędne w naszym sporcie.

Twórz razem z nami historie Born Without Gravity!

KONTAKT

 

Back to Top