scena dla malucha 2021

SEDZISZOWSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁEJ - QUEST

ZPiT Rochy

Blues

Paka Sędzisza

Sędziszek

Skoczek

Kino Jedność

Bip

BWG

Born Without Gravity to zespół akrobatyczno-taneczny założony w 2008 roku przez dwójkę braci, Mateusza i Mariusza Wójcików z Sędziszowa Małopolskiego. Grupa młodych pasjonatów wschodnich sztuk walki, free runningu i parkoura postanowiła założyć zespół zrzeszających fanów tych sportów ekstremalnych. Z czasem do ekipy dołączyli również tancerze breakdance oraz osoby zajmujące się kalisteniką i street workoutem, rozszerzając tym samym ofertę treningową sędziszowskiego extreme teamu. W skład grupy wchodzą między innymi studenci AWF, instruktorzy akrobatyki i tańca oraz uczestnicy wielu warsztatów i zawodów.

Na co dzień treningi odbywają się na małej sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącym w Sędziszowie Małopolskim, dodatkowo często organizowane są wyjazdy treningowe na różnego rodzaju zloty i spotkania, park trampolin czy profesjonalną salę akrobatyczną gdzie istnieje możliwość wymiany doświadczeń z osobami z całej Polski. Ponadto członkowie BWG zajmują się również prowadzeniem warsztatów, gdyż praca z dziećmi i młodzieżą pozwala jednocześnie promować sport, podnosić kompetencje oraz doskonalić swój warsztat.

Zespół jest zawsze otwarty na nowych ludzi, którzy chcą wspólnie uczyć się sztuki efektywnego przemieszczania w trudnym terenie, tańca czy trickingu. Jako paczka znajomych często organizujemy wspólne wyjazdy, wycieczki, ogniska i spotkania. Bierzemy udział w występach, zawodach i innych eventach takich jak WOŚP, rzeszowskie Jamy, Slot Day Festival itp. Dołączenie do nas to okazja na poznanie nowych ludzi, pełnych zaangażowania i pasji do tego co robią. Dodatkowo, trening i praca nad własnym ciałem dają wiele satysfakcji, a także możliwości rozwoju. Wzmacnia organizm, poprawia samopoczucie oraz pomaga rozładowywać stres. Współpraca z początkującymi, budowanie siły i sprawności fizycznej, rozwijanie kreatywności i odwagi, a przede wszystkim dobra zabawa są dla nas najważniejsze!

Jak zacząć trenować? Przyjdź na najbliższe zajęcia, które odbywają się w każdy poniedziałek i piątek o godzinie 18.30. Pamiętaj żeby mieć ukończone 15 lat, przynieść obuwie i strój zamienny. Nie wymagamy jakiegokolwiek doświadczenia czy umiejętności - jesteśmy tam po to aby Ci pomóc i nauczyć wszystkiego co niezbędne w naszym sporcie.

Twórz razem z nami historie Born Without Gravity!

KONTAKT

 

Back to Top