Ballady. Romanse. Niuanse. – koncert

Środowisko Kultury



Ballady | Romanse | Niuanse

10 lipca 2024 r. 

18:00

 
Serdecznie zapraszamy na koncert pt. “Ballady. Romanse. Niuanse.” w wykonaniu 𝗠𝗮𝗴𝗱𝗮𝗹𝗲𝗻𝘆 𝗕𝗶𝗮ł𝗼𝗿𝘂𝗰𝗸𝗶𝗲𝗷-𝗢𝗴𝗼𝗿𝘇e𝗹𝗲𝗰 𝗶 𝗣𝗶𝗼𝘁𝗿𝗮 𝗠𝗮𝗱𝘂𝗿𝘆 , który odbędzie się 𝟭𝟬 𝗹𝗶𝗽𝗰𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 roku o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim.
 
Program Koncertu:
W trakcie koncertu usłyszymy piękne ballady, pełne romantycznych nut i subtelnych niuansów, które przeniosą słuchaczy w świat pełen emocji i muzycznych uniesień w Mickiewiczowskim stylu. Magdalena Białorucka-Ogorzelec, znana ze swojego wyjątkowego głosu, oraz Piotr Madura, utalentowany muzyk, zapewnią niezapomniane wrażenia artystyczne.
 
Informacje o Artystach:
Magdalena Białorucka-Ogorzelec – wokalistka, znana z niezwykłej ekspresji i ciepłego, poruszającego głosu. Jej interpretacje utworów charakteryzują się głębią emocjonalną i artystyczną wrażliwością.
Piotr Madura – muzyk, który swoją grą na instrumentach dodaje każdej kompozycji wyjątkowego charakteru. Jego umiejętności i muzyczna intuicja sprawiają, że każdy koncert staje się wyjątkowym przeżyciem.
 
Bilety:
Bilety w cenie 30 zł można nabyć na stronie internetowej www.mgoks.pl oraz w kasie Kina Jedność. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu, aby zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu.
 
Miejsce Wydarzenia:
Sala Widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziszowie Małopolskim
 
𝑃𝑟𝑧𝑦𝑗𝑑𝑧́, 𝑛𝑖𝑒 𝑚𝑜𝑧̇𝑒 𝐶𝑖𝑒̨ 𝑛𝑖𝑒 𝑏𝑦𝑐́

Podobne wpisy